Konkursy

zdz_konkurs

 

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS WOKALNO-MUZYCZNY
 
Laureaci:
  1. Jonatan Koźlik – Publiczne Technikum WZDZ Opole
  2. Bartłomiej Wawrzeńczyk – Niepubliczne Technikum Zawodowe im. Żołnierzy Sił Pokojowych ONZ ZDZ Kielce
  3. Maria Jeż – Niepubliczne Technikum Usługowe ZDZ Warszawa
Wyróżnienia:
  • Kamil Brzoza – Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące ZDZ Kielce
  •  Patrycja Dobek – Niepubliczne Technikum Zawodowe im. Żołnierzy Sił Pokojowych ONZ ZDZ Kielce
  • Szymon Madej – Niepubliczne Gimnazjum w Miechowie ZDZ Kielce
 
 
konkurs_wokal_2 konkurs_wokal_4 konkurs_wokal_3 konkurs_wokal_1
 
 
KONKURS WIEDZY O ZWIĄZKU ZAKŁADÓW DOSKONALENIA ZAWODOWEGO
 
Pracownicy:
  1. Michał Biały – ZDZ Poznań
  2. Anna Sadowska – ZDZ Białystok
  3. Piotr Januszewski – ZDZ Białystok
Uczniowie:
  1. Natalia Korzeniewska – Niepubliczne Technikum ZDZ w Płocku
  2. Adam Parol – (Niepubliczne) II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza ZDZ w Słupsku
  3. Daniel Szymański – Zasadnicza Szkoła Zawodowa WZDZ w Szczecinie
 
 
KONKURS FRYZJERSKI Z ELEMENTAMI KOSMETYKI I OGÓLNEGO WIZERUNKU POSTACI
– „STYLISTA XXI WIEKU”
 
Laureaci:
  1. Magdalena Szydłowska – Niepubliczna Szkoła Policealna w Wadowicach ZDZ Katowice
  2. Patrycja Janczar – Niepubliczne Technikum w Wadowicach ZDZ Katowice
  3. Patrycja Gębka – Niepubliczne Technikum w Radomiu ZDZ Kielce
 Wyróżnienie:
  • Izabela Gołębiowska – Niepubliczne Technikum ZDZ Białystok
 
konkurs_stylista_ 1 konkurs_stylista_2 konkurs_stylista_3
 
KONKURS PLASTYCZNY – „SZKOŁA PRZYSZŁOŚCI”
 
Laureaci:
  1. Ewelina Guzewicz – Studium Technik Scenograficznych ZDZ w Warszawie
  2. Wiktoria Nowocień – Niepubliczne Technikum Zawodowe im. Żołnierzy Sił Pokojowych ONZ ZDZ w Kielcach
  3. Katarzyna Legierska – Niepubliczne Liceum Plastyczne w Cieszynie ZDZ w Katowicach
    Paweł Pieszka – Niepubliczne Liceum Plastyczne w Cieszynie ZDZ w Katowicach
 Wyróżnienia:
  • Sandra Jurczok – Niepubliczne Liceum Plastyczne w Cieszynie ZDZ w Katowicach
  • Helena Pilch – Niepubliczne Liceum Plastyczne w Cieszynie ZDZ w Katowicach
 
 
TURNIEJ GLAZURNIKÓW SZKÓŁ ZDZ
 
Miejsce 1:  Zasadnicza Szkoła Zawodowa ZDZ Rzeszów:
  • Grzegorz Wójcik
  • Bartłomiej Wilk
  • Dariusz Dec
 
Miejsce 2:  Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Żarkach ZDZ w Katowicach:
  • Kamil Kozik
  • Marcin Pompa
  • Damian Kozik
 
Miejsce 3:   Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Andrychowie ZDZ w Katowicach:
  • Dawid Skowronek
  • Michał Frydel
  • Mariusz Ligus
 
konkurs_glazura_1 konkurs_glazura_3 konkurs_glazura_2
Wszystkim laureatom i osobom wyróżnionym serdecznie gratulujemy !