„Żagle Warmii i Mazur” dla W-M ZDZ w Olsztynie

Z radością informujemy, że Warmińsko Mazurski Zakład Doskonalenia Zawodowego w Olsztynie został uhonorowany prestiżową Nagrodą Gospodarczą „Żagle Warmii i Mazur”.Olsztyn

Uroczysta Gala, podczas której wręczono certyfikaty i statuetki, odbyła się w ramach 12. Festiwalu Promocji Gospodarczej Warmii i Mazur organizowanego w dniach 16-17 października br. w Ostródzie.

„Żagle Warmii i Mazur” to nagroda wręczana od 2021 r., stanowiąca wyróżnienie dla firm mających ugruntowaną pozycję na rynku, które zyskały powszechne uznanie w regionie, w kraju i za granicą. Jest to nagroda  dla przedsiębiorstw istotnie przyczyniających się do rozwoju gospodarki regionalnej, przestrzegających zasad odpowiedzialnego biznesu, promujących pozytywny wizerunek regionu.

Nagroda stanowi wyróżnienie dla firm zwiększających swoją innowacyjność produktową, usługową i procesową. Wyróżnia podmioty, które wnoszą wkład w rozwój myśli technologicznej, sprzyjają transferowi nowych technologii oraz produktów i usług do gospodarki.

Nagroda to także wyraz wielkiego uznania Samorządu Województwa. To świadectwo dumy samorządu z sukcesu przedsiębiorcy i wdzięczności za jego wkład w rozwój gospodarczy województwa.

Gratulujemy W-M ZDZ w Olsztynie tego prestiżowego wyróżnienia!

Relacja z wydarzenia dostępna jest na stronie organizatora: https://zagle.warmia.mazury.pl/kolejna-edycja-projektu-nagrody-gospodarcze-zagle-warmii-i-mazur-juz-za-nami/